Okolice

Pobierowo jest OK!


Takim oto hasłem mieszkańcy promują tą spokojną i zaciszną miejscowość nadmorską chcąc zachęcić turystów do spędzenia wolnego czasu a także do powrotu na kolejny urlop.


Niewątpliwie mają rację gdyż Pobierowo jest nie tylko OK ale jest też jedną z najładniejszych miejscowości nadmorskich na wybrzeżu.


Niezaprzeczalnym atutem Pobierowa jest doskonała harmonia sosnowego lasu z szer okimi, piaszczystymi i czystymi plażami oraz z czystymi wodami Bałtyku, gdzie można zażywać kąpieli słonecznych i morskich. Jest tutaj raj dla amatorów rowerowych wycieczek i pieszych spacerów.


Zarówno plaża w ciągu dnia, jak samo Pobierowo wieczorem tętnią intensywnym życiem. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, zarówno dla ciała jak i ducha. Można zatem dobrze zjeść a potem udać się na aerobik lub pograć w siatkówkę plażową lub na odwrót - jak kto woli ;)


Jeśli o jedzeniu mowa to mamy do dyspozycji liczne restauracje, grille, herbaciarnię, pizzerię, cukiernie czy doskonałą lodziarnię - dla każdego coś ... smacznego!


Pobierowo ma tez bardzo dobre zaplecze socjalno-usługowe - w razie potrzeby znajdziemy tu lekarza dla dorosłych czy pediatrę dla dziecka, kupimy leki waptece, na poczcie wyślemy pocztówki znajomym, pobierzemy gotówkę z bankomatu.


O nasze bezpieczeństwo zadbają policjanci z lokalnego posterunku, strażacy czy też ratownicy na plaży.


Do Pobierowa zjeżdżają też w sezonie popularni artyści estradowi czy kabaretowi, zapewniając doskonałą rozrywkę turystom przy kufelku dobrego piwa.


Bawić możemy się do białego rana w dyskotekach w Pobierowie jak i na ... plaży!


Serdecznie zapraszamy!